Œremska Liga Petanque


Sezon 2008
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // I Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Darek - gdzie? w tym po?cie by?a (chyba) propozycja ?eby rozegra? lig? w 2 lub 3 niedziele.
Tak jak piszesz 12 spotka?, to wliczaj?c w to co drugi tydzie? studia, 12 tygodni liga + wyjazdy na turnieje wyjazdowe (krajowe i zagraniczne) to dzieci chyba zapomn? co to weekend sp?dzony z rodzin?


Ostatnio zmieniony przez Janusz dnia Pon Lut 04, 2008 9:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Stefan - uwa?aj z t? tablic? wchodzisz w kompetencje zarz?du Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Stefan napisał:
Mo?e tak troch? poza tematem, ale mam wa?n? sugesti? do przekazania dot. pi?tkowego spotkania.
My?l? ?e koniecznie na to spotkanie trzeba za?atwi? du?? tablic?, na której b?dzie mo?na pisa?, kre?li?, korygowa?. Zdecydowanie u?atwi to ?ledzenie dyskusji podczas spotkania w Balbinie.
Pytanie do Darka(Zarz?du), czy posz?y informacje o spotkaniu na strony www.srem.pl , www.sosir.pl ?
Kolejne pytanie.
Czy Zarz?d rozwa?a? pomys? zaproszenia do udzia?u wlidze zespo?ów (dru?yny) z Czempinia?
Je?eli tak, to oni te? powinni si? pojawi? na spotkaniu.

Wyjdzie na to, ?e teraz ja robi? za rzecznika prasowego Wink Najwy?ej mnie koledzy objad?, ?e swoje prywatne opinie przedstawiam.
- tablica i kartki - tak. Masz mo?e w IMediach pod r?k? do podrzucenia?
- info na srem.pl i sosir - nie. Nie ma teraz takiej potrzeby.
- zaproszenie Czempinia - kiedy? by?a dyskusja na forum. Zarz?dem nie dyskutowali?my (jutro jest spotkanie). O ile pami?tam, to liga mia?a by? ?remska, a turnieje otwarte, ale mog? si? myli? (wbrew twierdzeniom z?o?liwców Evil or Very Mad ) - dawno by?o. Tak na gor?co, je?li masz do nich telefon - pewnie mog? podjecha? je?li cho?by potencjalnie temat by?by dla nich interesuj?cy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Janusz napisał:
Darek - gdzie? w tym po?cie by?a (chyba) propozycja ?eby rozegra? lig? w 2 lub 3 niedziele.
Tak jak piszesz 12 spotka?, to wliczaj?c w to co drugi tydzie? studia, 12 tygodni liga + wyjazdy na turnieje wyjazdowe (krajowe i zagraniczne) to dzieci chyba zapomn? co to weekend sp?dzony z rodzin?


Janusz - nie 12 niedziel tylko w?a?nie 3 lub 4. Po to ?eby by?o szybko, ?eby by? czas dla rodziny i na wyjazdy turniejowe Very Happy
12 spotka? - to 4 niedziele po 3 mecze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Janusz napisał:
Stefan - uwa?aj z t? tablic? wchodzisz w kompetencje zarz?du Wink


Upssssssss. Ja tylko grzecznie chcia?em zasugerowa? to i owo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Darek napisał:

Kuba, chyba Ci? ponios?o i to solidnie.
Mo?emy si? ró?ni? zdaniami, to normalne. Ale to nie powód, ?eby po kim? jecha?.

Kuba po przeczytaniu Twoich wypowiedzi, poczu?em si? jakby kto? waln?? mi albo naplu? w twarz!!!


Darku w ?adnym zdaniu nie wymieni?em Twojego imienia, ani funkcji jak? piastujesz. Pisa?em ogólnie "zarz?d" w odpowiedzi na posty Huberta, który te? pisa? "zarz?d".
Je?li Ci? urazi?em bardzo przepraszam nie by?o to moim zamiarem.
Po raz kolejny chcia?em zwróci? uwag? na probloemy które s? poruszane.
W ?adnym razie nie wycofuj? si? z tego co napisa?em bo podobne zdanie ma szerokie grono osób tylko jak o tym napisa?em na forum. I to nie w formie teorii spiskowej tylko G??BSZEJ ANALIZY niektórych wypowiedzi i PORUSZANYCH TEMATÓW.

To, ?e zwróci?em si? np. do Huberta nie powoduje, ?e sta?em si? jego przeciwnikiem -wr?cz przeciwnie mamy mnóstwo tamatów w których si? zgadzamy ale co do niektórych wypowiedzi nie mog? przej?? oboj?tnie.

Forum jest po to ?eby dyskutowa? a nie obra?a? - ja tego nie uczyni?em (a je?li tak prosze oprzytoczenie cho?by jednego zdania adresowanego do Ciebie).
Mo?e jak powinienem poczu? si? ura?ony Twoim postem? Sad
Ale spoko - ja si? nie obra?am.

Pogadamy w pi?tek i g??boko wierz?, ?e dla dobra ?remskiej petanque dojdziemy do porozumienia.
_________________
"Cz?owiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli si? z innymi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Darek napisał:
Janusz napisał:
Darek - gdzie? w tym po?cie by?a (chyba) propozycja ?eby rozegra? lig? w 2 lub 3 niedziele.
Tak jak piszesz 12 spotka?, to wliczaj?c w to co drugi tydzie? studia, 12 tygodni liga + wyjazdy na turnieje wyjazdowe (krajowe i zagraniczne) to dzieci chyba zapomn? co to weekend sp?dzony z rodzin?


Janusz - nie 12 niedziel tylko w?a?nie 3 lub 4. Po to ?eby by?o szybko, ?eby by? czas dla rodziny i na wyjazdy turniejowe Very Happy
12 spotka? - to 4 niedziele po 3 mecze.

?le zrozumia?em
Ale je?eli b?d? to tylko 3 niedziele to moim zdaniem b?dzie to taki bardziej rozbudowany puchar ligi
Ja jestem za graniem w tygodniu 1 ale bardziej rozbudowanego meczu (tak tak, taki system jaki sugerowa? zarz?d) ale w takiej formie aby trzy osobowe zespo?y mia?y takie szanse jak 4 czy 5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Hej, to ma kto? t? tablic? do przytargania na pi?tek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Darek napisał:
Hej, to ma kto? t? tablic? do przytargania na pi?tek?

Mo?e po?ycz? od Oli (córki) ale nie wiem czy si? zgodzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Darek napisał:
Stefan napisał:
Mo?e tak troch? poza tematem, ale mam wa?n? sugesti? do przekazania dot. pi?tkowego spotkania.
My?l? ?e koniecznie na to spotkanie trzeba za?atwi? du?? tablic?, na której b?dzie mo?na pisa?, kre?li?, korygowa?. Zdecydowanie u?atwi to ?ledzenie dyskusji podczas spotkania w Balbinie.
Pytanie do Darka(Zarz?du), czy posz?y informacje o spotkaniu na strony www.srem.pl , www.sosir.pl ?
Kolejne pytanie.
Czy Zarz?d rozwa?a? pomys? zaproszenia do udzia?u wlidze zespo?ów (dru?yny) z Czempinia?
Je?eli tak, to oni te? powinni si? pojawi? na spotkaniu.

Wyjdzie na to, ?e teraz ja robi? za rzecznika prasowego Wink Najwy?ej mnie koledzy objad?, ?e swoje prywatne opinie przedstawiam.
- tablica i kartki - tak. Masz mo?e w IMediach pod r?k? do podrzucenia?
- info na srem.pl i sosir - nie. Nie ma teraz takiej potrzeby.
- zaproszenie Czempinia - kiedy? by?a dyskusja na forum. Zarz?dem nie dyskutowali?my (jutro jest spotkanie). O ile pami?tam, to liga mia?a by? ?remska, a turnieje otwarte, ale mog? si? myli? (wbrew twierdzeniom z?o?liwców Evil or Very Mad ) - dawno by?o. Tak na gor?co, je?li masz do nich telefon - pewnie mog? podjecha? je?li cho?by potencjalnie temat by?by dla nich interesuj?cy.


Z ca?ym szacunkiem, ale kolega Darek wybaczy, mog? ich powiadomi?, ale nie b?d? si? wychyla? przed szereg. Je?eli Zarz?d stwierdzi ?e jest to pomys? godzien uwagi(Sam nie mia? nic przeciwko) to wówczas mo?na poczyni? kroki ?eby ich powiadomi?, my?l? ?e z przyjemno?ci? skorzystaj?. Liga owszem i ?remska, ale to nie jako my podejmujemy decyzje w zakresie jej funkcjonowania. Co szkodzi zaprosi? s?siadów z za miedzy. W ligach halowych organizowanych przez ?OSiR graj? zespo?y z Ksi??a i okolicznych wsi Exclamation Exclamation

Dlaczego nie ma potrzeby publikowania o spotkaniu na stronach UM i ?OSiRu?

Wko?cu to z nimi wspó?pracujemy, oni maj? swoje strony internetowe, które te? s? odwiedzane przez interneutów. My?le ?e zarówno Burmistrz jak i Dyrektor nie zawachaj? si? przez chwil? i udost?pni? swoje witryny w celu przekazania informacji.

INTERmedi@ nie dysponuje tak? tablic?, kartki do notatek to pewnie wszystcy ze sob? przynios?, a mo?e Maciej Ma?kowiak jest sk?onny za?atwi? kilka bloczków do notatek Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Janusz napisał:
Ja jestem za graniem w tygodniu 1 ale bardziej rozbudowanego meczu (tak tak, taki system jaki sugerowa? zarz?d) ale w takiej formie aby trzy osobowe zespo?y mia?y takie szanse jak 4 czy 5

I ju? chyba jeste?my blisko ze swoimi zdaniami. Pisa?em wcze?niej, ?e po dyskusji najbardziej podoba mi si? wariant 1x3, 1x2 i 3x1 w?a?nie dlatego ?e kilka osób zwraca uwag? na problem trzyosobowych dru?yn.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Stefan napisał:

Z ca?ym szacunkiem, ale kolega Darek wybaczy ...

INTERmedi@ nie dysponuje tak? tablic?, kartki do notatek to pewnie wszystcy ze sob? przynios?, a mo?e Maciej Ma?kowiak jest sk?onny za?atwi? kilka bloczków do notatek Wink


Je?li nie zaczniesz pisa? normalnie, to nie wybacz?. Po?artowali, powyg?upiali si?, poz?o?cili - i wystarczy, a teraz normalnie bo sprawy s? do za?atwiania a nie farmazony Twisted Evil
Pisa?em - masz telefon - dzwo?. Je?li ich interesuje niech podjada cho? nie obiecuj jeszcze ?e co? z tego b?dzie, bo tego póki co nie wiemy.
Kartki do notatek - chyba si? wyg?upiasz. Pisa?em o du?ych na flipcharta, ale ju? zapomnij...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Czytam niestety sporadycznie - wybaczcie, u mnie wci?? trwa WO?P - i nie w??czam si? w t? dyskusje z prostego powodu: wszak w pi?tek spotkamy sie w liczniejszym gronie i ca?a rozmowa rozpocznie si? od nowa.

Nie ma wi?c co j?zyka strz?pi? po pró?nicy, bo nerwów i emocji zbyt wiele w tych postach - moim zdaniem niepotrzebnych.

Z pe?na odpowiedzialno?ci? za to zgodz? si? z Darkiem: ten post powsta? po to, aby móc przed spotkaniem kapitanów dru?yn zapozna? si? z propozycj?, powtarzam propozycj? Zarz?du na system rozgrywek ligowych. I nie w g?owie nam narzucanie czegokolwiek, nawet w swej nieomylno?ci Twisted Evil

Sami Drogi! Ty si? nie wyg?upiaj! Przybywaj! Plecami si? zaprzemy, kordelasy w d?o? i damy rad? Laughing Laughing Laughing

PS. Przywlok? ze sob? g?o?nik z mikrofonem, a i tablic? (t? do "?ledzenia"Wink ) jak?? znajd?, mo?e nawet sucho?cieraln? Razz
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mark
starszy gaduła


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 409
Skąd: ?rem

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Z CA?? PEWNO?CI? KREW SI? W PI?TEK NIE POLEJE a i no?e tudzie? kordelasy b?d? niepotrzebne - je?eli wszyscy POWTARZAM WSZYSCY - w tym tak?e Zarz?d (a miejmy na uwadze - CO NIE JEST BEZ ZNACZENIA ?e w jego sk?adzie jest 3 kapitanów dru?yn) w pe?ni dostosuj? si? do zdania napisanego przez Darka w swej pierwszej wypowiedzi. 8 stron wstecz (na stronie 1) Darek napisa? bardzo wa?n? deklaracj?
Darek napisał:

Oczywi?cie zgodnie z koncepcj? gra? b?dziemy wg wariantu który wybierze wi?kszo?? zespo?ów.

Je?eli tak si? stanie OCZYWI?CIE tak? decyzj? uznam i uszanuj?. A - Darku - przyjrzyj si? uwa?nie WSZYSTKIM - wypowiedziom i zorientujesz si? sk?d ca?a burza powsta?a. Dostrze? ?e takiego w?a?nie rozwi?zania domaga?o si? bardzo wiele osób - w tym i moja skromna osoba Zauwa? ?e atmosfer? podgrzewa?o nie tylko (lub nie tyle) to grono - ale (niestety)cho?by Hubert (Zarz?d ma zadecydowa?, Zarz?d wie co robi)ale i Szanowny Sam (a teraz chce "zdezerterowa? pod pierzyn?" Laughing Laughing )
To na skutek te? sugestii Sama (doczytaj si? sam dlaczego) uzna?em ?e moja obecno?? (jako niekapitana) na pi?tkowym spotkaniu nie jest po??dana.
A tak na marginesie - moj? opcj? grana w dwóch grupach (wg ró?nych regu?) Sam uzna? za stek bzdur. Czy Szanowny Samie po przeczytaniu bardzo ostrej sk?d in?d - wypowiedzi Kuby nadal jeste? tego zdania? Dlaczego a priori nie uzna?e? ?e MUSZ? MIE? POWODY ?eby tak pisa? tylko ods?dzi?e? ten pomys? "od czci i wiary"? Dlaczego ja, chodz?cy w?asnymi drogami samotnik dostrzega?em ?e ?remskiej braci boulerskiej grozi roz?am a nie widzieli tego inni? Szanowny Samie ja to a? takim kretynem nie jestem i rozwi?zanie mo?e rzeczywi?cie nie by?o najlepsze (ale czy wszystko musz? kawa na ?aw? wyk?ada??) Ale moim zdaniem z pewno?ci? lepiej - JE?ELI JU? MUSIA?OBY DO TEGO DOJ?? - ?eby ta "Grupa Podwórkowa" gra?a pod auspicjami Klubu i na boulodromie - ni?by ( jak to zasugerowa? Kuba, co widocznie MUSIA?O by? brane pod uwag?)mia?a si? kompletnie wyalienowa?.
Nie Samie Szanowny - nie odpowiadaj, nie trzeba... Laughing Laughing
Trzeba jednego...dogadajcie si? w Pi?tek...MUSICIE SI? DOGADA?.. cho?by to mia?o trwa? do rana....ale si? dogadajcie... Niech wi?kszo?? ma racj?... Dogadajcie si?... a wtedy WSZYSCY USZANUJ(e)MY t? decyzj?...WSZYSCY zatem ja te? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sam
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 883

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
?eby nie wdawa? si? w zbyt d?ugie polemiki, albo pro?ciej, nie bi? piany – jest jej ju? wystarczaj?co du?o, powiem tak:
- po pierwsze uwa?am, ?e dyskusja na temat regu? rozgrywania ligi w gronie kapitanów jest zasadna, szczególnie gdy wzi?? pod uwag? temperatur? „dyskusji” na forum. My?l?, ?e kapitanowie ciesz? si? wystarczaj?cym zaufaniem swoich dru?yn. Je?li nie, to pozmieniajcie sobie kapitanów;
- mowa o tym, ?e „?remskiej braci” grozi roz?am jest oczywistym nadu?yciem, bo pomys?y poprowadzenia ró?nych ligowych rozgrywek l?gn? si? na szcz??cie w niewielu g?owach, cho?, co oczywiste, nikt nikomu nie mo?e zabroni? organizowania swoich rozgrywek, klubów i stowarzysze?;
- dzielenie graj?cych na „profesjonalistów” i „amatorów” to czyste szale?stwo, bo przecie? wszyscy jeste?my i przez d?ugi jeszcze czas pozostaniemy amatorami;
- alienacja o której wspomina Mark jest równie? wydumana i sztuczna, podobnie jak ca?y ten konflikt, który jak mi si? wydaje jest w ogromnej mierze pompowany ponad miar?. Warto chyba wróci? do pocz?tków tej dyskusji i przypomnie? sobie o co w gruncie rzeczy chodzi!!! Mo?e wtedy emocje nieco opadn? i ludzie, którzy na co dzie? darz? si? przecie? sympati? przestan? na siebie warcze? i czasami wr?cz si? nawzajem obra?a?. W przeciwnym razie, je?li ka?dy problem do rozwi?zania b?dzie budzi? takie nami?tno?ci, lepiej od razu da? sobie spokój. Przecie? je?li postanowili?my si? zorganizowa?, to nie po to by ze sob? walczy?, tylko po to, by wspólnie jak najlepiej i najm?drzej zorganizowa? sobie lubiany przez wszystkich sposób sp?dzania czasu.
- reasumuj?c: we?my wszyscy g??boki oddech i zastanówmy si? czego chcemy. Czy przede wszystkim dowie?? swoich racji, nawet za cen? „dopieprzenia” komu?, czy te? doj?cia do porozumienia w prozaicznej przecie? kwestii organizacji ligowych rozgrywek. I jeszcze jedno – niewybredne chwilami wycieczki pod adresem zarz?du s? w najlepszym razie przedwczesne, bo ?adne decyzje nie zapad?y. To za?, do czego gor?co namawia?em, a mianowicie zamieszczenie na forum propozycji dotycz?cych ligi uwa?am dzi? za swój b??d, bo jak widz? lepiej by?o przedstawi? je podczas zebrania. Wtedy zapewne nie pad?oby wiele niepotrzebnych s?ów, które teraz z pewno?ci? zawa?? na wzajemnych relacjach pomi?dzy niektórymi kolegami z bulodromu. Szkoda!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // I Liga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group