Œremska Liga Petanque


Kto zostanie zwyci?zc? II Ligi?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // II Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 12:17 pm    Temat postu: Kto zostanie zwyci?zc? II Ligi? Odpowiedz z cytatem
Pytanie analogiczne jak w w?tku pierwszoligowym:
Kto wygra II lig??

Obstawiam Krówk? Ma?? - Mu?ki
Typowanie chyba z mojej strony do?? oczywiste Laughing, a na korzy?? dziewcz?t dodatkowo przemawia tabela ligowa.
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 1:33 pm    Temat postu: II liga Odpowiedz z cytatem
Ja mam innego faworyta. A Mu?ki oczywi?cie wejd? do I ligi ale z drugiego miejsca Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 8:09 pm    Temat postu: Zwyci?zca II ligi Odpowiedz z cytatem
My?l? ?e tak jak i w I lidze tak i tu za wczesnie na typowanie. Ale skoro pytaj? to grzecznie odpowiadam ?e lig? moim zdaniem wygraj? Milicki Team, w trójce b?d? Mu?ki oraz ?wiat Jasia!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:36 pm    Temat postu: Re: II liga Odpowiedz z cytatem
Hubert napisał:
Ja mam innego faworyta. A Mu?ki oczywi?cie wejd? do I ligi ale z drugiego miejsca Wink

Hubert mam zgadywa? jakiego masz faworyta ? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 10:30 am    Temat postu: II liga nowa dru?yna Odpowiedz z cytatem
S?dziowa?em wczoraj mecze z udzia?em dru?yny Irma i je?eli chodzi o mecz M?odymi to wida? by?o ?e jest to nowa dru?yna i nie wszystkie zasady jeszcze zna- by?y momenty ?e dru?yna przeciwna sprytnie rzuci?a koszona na odleg?o?? ponad 10 metrów czy poni?ej 6 a dru?yna Irma nie zg?asza?a sprzeciwu. Ale w drugim meczu z Mistrzami mecz by? punkt za punkt!!! Gratulacje!!! Mam ma?ego stracha bo dzisiaj z Nimi gramy, dobrze ?e to jest ich pocz?tek bo po paru rundach mog? zabra? punkty nie jednej dru?ynie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 10:05 pm    Temat postu: Podzi?kowanie Odpowiedz z cytatem
podzi?kowanie za pi?kny mecz dla dru?yny MISTRZÓW, co prawda tym razem przegrali?my 2:0(11:10;11:10) ale wielki? dzi?kuj? za wspania?y mecz.
My?l? ?e w rundzie rewan?owej uda nam si? odegra?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 10:49 pm    Temat postu: awans Odpowiedz z cytatem
Jak wida? o awans do I ligi nie b?dzie tak ?atwo. S?dz? ?e o premiowane miejsca walczy? b?dzie 5-6 zespo?ów. Oj b?dzie si? dzia?o!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
b?dzie bardzo ciekawie!! my?l? ?e ju? wiadomo jakie dru?yny b?d? walczy?y o I Lige a jest 6. Ka?da strata punktów ju? w tej rundzie mo?e mo?e spowodowa? ?e zabraknie ich jesieni? gdzie rywalizacja pójdzie ju? na ca?ego!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 12:01 pm    Temat postu: Ciekawy pojedynek Odpowiedz z cytatem
Ju? nie mog? si? doczeka? rozgrywki pomi?dzy ?wiatem Jasia a MU?KAMI. To b?dzie dopiero prawdziwy thiller, mam nadziej?tylko ze zako?czy si? happy endem dla Nas:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Niby "s?aba p?e?", a ile w nich energii i mocy Smile
"?wiat Jasia" chyba szuka wsparcia psychicznego Laughing , bo przecie? umiej?tn?ci im nie brakuje.

Jakem Krówka jednak, mimo, ?e z Jasiami zaprzyja?niona jestem po stronie Mu?ki. Chyba im nawet jakie? zgrupowanie treningowe poprowadz? Razz
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak by nie by?o b?dzie ciekawie!!! A wygra lepszy!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Szefie Krówkowy, Ty im nie rób zgrupowania, tylko nie zapomnij kupi? jajek na tajemnicz? jajecznic? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
hiihhiii:)
dobre, jak pragn? zdrowia Smile bardzo dobre Laughing

Je?eli zadzia?a to na sezon jesienny otworz? obok bulodromu ma?e bistro, które b?dzie serwowa?o tylko jedno danie: "jajecznic? a'la boule" Surprised
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ju? nied?ugo rusza runda rewan?owa, nale?y potrzyma? ciekawy temat:
Kto zwyci??y i kto awansuje do EKSTRAKLAY Petanque w ?remie Smile

To ju? nie b?dzie zabawa chinkami tylko powa?ne mecze o ka?dy ma?y punkt!!!Ju? dzisiaj wida? komu zale?y na grz? i kto trenuje by w tej I ldze si? znale??!
A mecz którego ju? dzisiaj nie mog? si? to mecz z MISTRZAMI!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Napewno b?dzie ciekawa rywalizacja w II lidze. Irma Team wzmocni?a swoje szyki i napewno nie jednej dru?ynie urwie punkty. Sprawa zwyci?stwa jest spraw? mocno otwart?, ka?da pora?ka liderow mo?e okaza? si? brzemienna w skutkach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // II Liga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group