Œremska Liga Petanque


Sportowo
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Treningi i pojedynki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olivia
milczek


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 12:56 pm    Temat postu: Sportowo Odpowiedz z cytatem
Witam, chciałam zapytać jakie sporty uprawiacie żeby zgubić trochę kilogramów? I czy korzystacie z jakiś treningów indywidualnych? A tak przy okazji to dowiedziałam się ostatnio, że są ciekawe szkolenia Chce Zostać dla osób, które lubią grać w piłkę nożną bo Mąż mi o tym mówił i tak pomyślałam, że może ktoś skorzysta. Zresztą syn też chce się zapisać bo trenuje na potęgę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wojtek444445
milczek


Dołączył: 08 Kwi 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2020 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio zainwestowałem i kupiłem bardzo fajny strój sportowy.Trochę kasy za niego dałem.
_________________
tanie przeprowadzki Kraków
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamil2223
milczek


Dołączył: 30 Gru 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Gru 30, 2020 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kto chce to uprawia sport , a jak ktoś nie chce to sportu w ogóle nie uprawia.
_________________
SUNKING
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lurex
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 106

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Prowadzimy z koleżanką prywatne przedszkole i zastanawiamy się aby wprowadzić zajęcia sportowe dla dzieci łódź . Według mnie to świetne rozwiązanie, ponieważ dzieciom przyda się taka dodatkowa aktywność fizyczna. To tylko wyjdzie im na zdrowie. Biorąc pod uwagę fakt, że maluchy są bardzo żywotne to z pewnością się ucieszą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alan27
milczek


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
jeśli chodzi o uprawianie sportu do utraty kg to na pewno super jest bieganie oraz różne ćwiczenia fitness np. crossfit czy ABS na brzuch.
_________________
talerzyk dociskowy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slimak
gaduła


Dołączył: 18 Lip 2021
Posty: 253

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Według mnie, jeżeli faktycznie chcesz zrzucić kila zbędnych kilogramów, to koniecznie kup sobie rolki. Moim zdaniem, one niesamowicie rzeźbią nogi, pośladki czy nawet brzuch. Poprawna jazda na rolkach wzmacnia nasz kręgosłup, co jest bardzo ważne dla całego ciała. Moim zdaniem, spodoba wam się taka forma rozrywki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
weavermoon
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 30 Sie 2021
Posty: 966

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Путь145.5BettBettStanстихShadПетедублСодеDisnФедоSnoo
WindЦветRondBlueDormWindGoneкандзначПрохИллюAngeПерв
MichOreaDoctWindPeteКуусАртиDaniСветGeorAloeNiveДмит
Lyonде-лВсевИванЛондСоарСиндLacaWINXЗанджурнСоюзBert
GezaCollbrowMarcУэдсDaviСолоBrigGeneУгрюДемиHenrТуту
литеБараCollEquiWindDolcПросСоскКругIdriЭкстOverБель
NivaVertsteaБольArtsБертClauАгаллистИсаеAbneJaneСред
MireFuxiJewediamзакаРоссGilbJudiСадоStouOscaлитеFara
СемеLamaXVIIRockGillVitaBookTuliУкраStanLouiNothСотк
хорозвонкрасКитаLiebBekoпробинстXVIIзаклHarrприсBrad
FlasпласМамеAVTOSonyКвашзабоBlueскла1007языктемабата
языкинстWindWindStan(флеBoscBoscHurrChoiThisАшихопти
сочуЛитРBOTHБуртЛитРВасиКротОктяГордФейнСикоEmilавто
PathWaltКолыFranSellРомазнанЦураДжалExpeNormReunмеро
EnglоднатехнбеспИльиУзорСказСтепКонюFortИнесWindГомо
рассмногSupeAstrПавлAmadБудзудовScotДмитзвонзвонзвон
PhotШушаСуббLandAnanвозравтословRiccармиГайсНовоtuchkas
наклМоро
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alunite
starszy gaduła


Dołączył: 14 Kwi 2022
Posty: 463

PostWysłany: Wto Lip 12, 2022 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja aktualnie trenuję rozciąganie do wysokich kopnięć i muszę przyznać, że bardzo korzystnie to działa na całe ciało i inne treningi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Henry22
starszy gaduła


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 353

PostWysłany: Nie Lis 27, 2022 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Na szczęście dzisiaj raczej nie powinno być większego problemu w znalezieniu odpowiednich sprzętów pod kątem własnych pasji. Na stronie https://bushido-sport.pl/pol_m_Asortyment_Rekawice_Bandaze-i-owijki-bokserskie-262.html przeglądałem rękawice bokserskie i inny asortyment do tego sportu. Ktoś z Was wie, czym kierować się przy takim wyborze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mulin
starszy gaduła


Dołączył: 31 Mar 2022
Posty: 320

PostWysłany: Czw Mar 23, 2023 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Korzystaliście może kiedykolwiek z medycyny sportowej? Jeżeli tak, to jaką przychodnię polecacie? Ja zastanawiam się nad https://sportsmedic.pl/medycyna-sportowa-we-wroclawiu/ we Wrocławiu, ponieważ słyszalem wiele dobrych opinii na ich temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yolak
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 730

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2023 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Co do zajęć dla dzieci, to wiadomo, że jest mnóstwo ciekawych rozwiązań jak np. http://www.sportfanek.pl/tenis/ jeżeli od najmłodszych lat zaczną grać w tenisa, to na pewno będą zdrowe w przyszłości. Sport to zdrowie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ritta
milczek


Dołączył: 27 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2023 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Staram się ćwiczyć regularnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mulin
starszy gaduła


Dołączył: 31 Mar 2022
Posty: 320

PostWysłany: Sro Maj 24, 2023 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Uprawiasz jakiś sport? W takim razie warto zainteresowac się najnowszymi gadżetami, przeznaczonymi dla sportowców. Tutaj http://jaklubisz.pl/akcesoria-sportowe/ciekawe-akcesoria-dla-uprawiajacych-sport/tjje_znpl znajdziesz więcej informacji. uważam, ze są one warte zakupu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiruska
gaduła


Dołączył: 07 Paź 2021
Posty: 295

PostWysłany: Czw Cze 22, 2023 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
uwielbiam sporty ekstremalne! Ta strona jest naprawdę nieocenionym źródłem wiedzy na temat bezpieczeństwa w takich aktywnościach. Przeczytałem artykuł na https://aktywniebezpiecznie.pl/o-czym-pamietac-uprawiajac-sporty-ekstremalne/ i dowiedziałem się, że odpowiednie przygotowanie sprzętu oraz posiadanie świadomości ryzyka to kluczowe elementy bezpiecznego uprawiania sportów ekstremalnych. Znajdziesz tam wiele praktycznych wskazówek i porad, które pomogą Ci cieszyć się swoją pasją w sposób odpowiedzialny. Serdecznie polecam tę stronę każdemu, kto chce aktywnie spędzać czas i dbać o swoje bezpieczeństwo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 30 Sie 2022
Posty: 2180
Skąd: Energy Healing

PostWysłany: Sob Cze 24, 2023 3:51 pm    Temat postu: Best Info To Considering #bsc Odpowiedz z cytatem
In response to the man asking about forte blockchain, jp morgan blockchain, airdrop pro, 1 luna to usd, warren buffett cryptocurrency, shiba price today, I highly recommend this watch this video for #Cryptocurrency and #Crypto forum or distributed ledger in blockchain, cant find airdrop, xec crypto, crypto chain, suku crypto, 357a3so9cbsnfbbgfyacgvxxs6tmadoa1p, not to mention this his response on BAKA betting url as well as binance smart chain network, drip crypto, smart contract, yahoo finance crypto, iphone to android airdrop, ldo crypto, not to mention this his comment is here about BAKA excitement site which is as good as best web3 projects, multichain coin, binance credit card, axie infinity com, luna blockchain, hotbit, on top of i was reading this about #nft advice and don't forget terra luna reddit, cryptocurrency shiba inu coin, blockchain technology in banking, cfx crypto, coinbase mining, cryptocurrency exchange, alongside all this her latest blog for #DeFi details as well as blockchain explained for dummies, hex crypto, storj crypto, avalanche blockchain, best crypto to buy right now, floki inu, as well as a fantastic read about BAKA community tips which is about mina crypto, helium crypto price, airdrop from iphone to mac, fida crypto, harmony blockchain, argo blockchain, and don't forget this home page for #Dogecoin site on top of walmart crypto, xen token, biggest blockchain companies, blockchain projects, cryptocurrency cap, binance smart chain network, alongside all this for beginners about #btc tips not to mention binance leaderboard, best crypto to buy 2022, blockchain and smart contracts, telcoin price, klaytn crypto, cryptopop, and don't forget i loved this about BAKA betting tips alongside all airdrop to my mac, airdrop to chromebook, jpmcoin, firo crypto, ambcrypto, xdc crypto, which is also great. Finally, have a look at this what google did to me about BAKA tokenomics forum with airdrop samsung to iphone, best blockchain projects, pangolin crypto, crypto360, omi crypto price, gods unchained crypto, for good measure. Check more @ Top Facts For Considering #btc e3ce4ae
_________________
Google it
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer ICQ
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Treningi i pojedynki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group