Œremska Liga Petanque


Impreza zako?czeniowa rozgrywek ligowych
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 6:10 pm    Temat postu: Impreza zako?czeniowa rozgrywek ligowych Odpowiedz z cytatem
Je?eli kto? ma jakie? ciekawe pomys?y zwi?zane z organizacj? imprazy ko?cz?c? sezon ligowych zapraszam do wyra?ania swoich opini. Tych co jeszcze nie wiedz? nic na temat imprezy zapraszam do aktualno?ci Exclamation Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Monika
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 105

PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mam pytanko. Jakie stroje obowi?zuj? na imprezie zako?czeniowej, bo rozumiem, ?e nie k?pielowe? Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Monika napisał:
Mam pytanko. Jakie stroje obowi?zuj? na imprezie zako?czeniowej, bo rozumiem, ?e nie k?pielowe? Rolling Eyes


S?ysza?em ze najw?ksze dylematy ze strojem maj? Kobiety. Na temat m??czyzn nic nie wiem. Musisz porozmawia? w damskim gronie na ten temat Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Monika
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 105

PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
?adna z kobiet nie jest organizatorem, wi?c mo?e jednak który? z szanownych org. zaj??by stanowisko w tej sprawie? Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Monika napisał:
Jakie stroje obowi?zuj? na imprezie zako?czeniowej, (...) k?pielowe? Rolling Eyes

Podoba mi si? twój tok rozumowania Wink
M?ska cz??? ma mniejsze dylematy strojowe, ale ?eby ju? Paniom u?atwi? z pewno?ci? nie b?dziemy protestowa? i narzeka? na pokaz strojów k?pielowych Cool

No, ale je?li ju? nie by?oby ch?tnych o uczestnictwa ... to my?l?, ?e nadal podstawowa zasada - ka?dy z nas ma si? czu? dobrze - jak przy kulkach Very Happy
Preferowany pewnie swobodny strój "dowolny" - suknie wieczorowe i smokingi zabronione Wink
W ko?cu zako?czenie imprezy sportowej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 105

PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Darek, dzi?kuj? za wyczerpuj?c? odpowied?. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 105

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Czy wszyscy siedz? u fryzjera? Dlaczego nikt nic nie pisze? Sad Wiem, ?e nie pisze si? posta pod postem, ale si?a wy?sza... Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Monika napisał:
Czy wszyscy siedz? u fryzjera? Dlaczego nikt nic nie pisze? Sad Wiem, ?e nie pisze si? posta pod postem, ale si?a wy?sza... Surprised


U Fryzjera - no co ty Monika Smile
Sko?czy? si? sezon ligowy, ko?cz? si? powoli tematy do komentarzy. Tak niestety ju? jest, jedno wp?ywa na drugie.

Mo?e warto za?o?y? osobnego posta w dziale "U nas" pt.: "Co b?dziemy robi? w przerwie jesienno - zimowej" Smile

A tak na powa?nie wczoraj s?ysza?em, ?e na dzisiejszej imprezie obowi?zuje strój z bulodromu, tak wi?c my?l?, ?e nikt w smokingu czy sukni balowej nie wyskoczy Smile
_________________
"Cz?owiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli si? z innymi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika
gada coraz więcej ;)


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 105

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
To dobrze, bo w smokingu i sukni balowej by?oby ma?o wygodnie. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Impreza rewelacyjna. Przygotowanie, zabawa, wspomnienia, nagrody, loteria - brawo, brawo, brawo!!!
Mojej ?onie spodoba?o si? na tyle, ?e teraz patrzy na to zupe?nie inaczej - pozytywniej Smile i pewnie nied?ugo da si? wci?gn?? w ten "na?óg" - przynajmniej tak mi powiedzia?a.

Dzisiejsza impreza pokaza?a, ?e tworzymy jedn? wielk? rodzin? - brawo!!!
_________________
"Cz?owiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli si? z innymi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sam
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 883

PostWysłany: Sob Paź 13, 2007 4:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Po raz kolejny nale?? si? wielkie brawa dla organizatorów – tym razem wczorajszej imprezy. To dzi?ki ich zabiegom, inwencji i pomys?owo?ci mieli?my wszyscy okazj? uczestniczy? w spotkaniu, które podobnie jak ca?e nasze „petankowe szale?stwo” wyrasta ponad przeci?tno??.
Je?li tak dalej pójdzie, to ju? wkrótce ?rem ma szans? sta? si? niekwestionowan? stolic? Petanque w Polsce. Ju? teraz marzy mi si? mi?dzynarodowa impreza z udzia?em „wielkich” tej dyscypliny, w której, co oczywiste, zwyci??aj? gospodarze.
Tak „a propos” podczas jednej z lu?nych rozmów prowadzonych na bulodromie z burmistrzem Lewandowskim us?ysza?em od niego, ?e w przysz?ym sezonie odb?d? si? u nas przynajmniej dwie imprezy ogólnopolskie.
Szkoda tylko, ?e impreza musia?a si? odby? w pomieszczeniach uniemo?liwiaj?cych w??czenie do jej programu „zaj??” z boulami.
Raz jeszcze wielkie brawa dla organizatorów i podzi?kowania dla wszystkich uczestników. By?o super Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Sob Paź 13, 2007 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mnie osobi?cie mile zaskoczy?a frekwencja! I to nie tylko ilo?? obecnych na spotkaniu zawodników ligowych, ale równie? tak liczna grupa "osób towarzysz?cych" Smile. To dobrze rokuje dla rozwoju ?rodowiska "?remskiej spo?eczno?ci petanque". Zapowiada si? fenomenalnie - dok?adnie tak jak mówi? Rafa? (dyrektor ?OSiR) - ?wietlana przysz?o?? przed nami Very Happy

Drogi Samie, chyba si? z Tob? nie zgodz? w kwestii braku mo?liwo?ci "zaj?? z kulami". Gdyby?my mogli pogra? pewnie szybko "zmontowaliby?my" jaki? ma?y turniej i by?aby rywalizacja Smile A tak by?a ?wietna zabawa, która chyba jednoznacznie pokaza?a, ?e umiemy dobrze czu? si? w swoim towarzystwie nie tylko na bulodromie. Najtrafniej skwitowa? to Jan: poprzez petanque poznali?my wielu ludzi - wielu Przyjació?!

Pierwsza porcja zdj?? - autorstwa Obika - jest ju? w galerii. Jutro do?o?? fotki Jana - b?dzie wtedy komplet. Obik by? niestety podczas dekoracji zaj?ty fanfarami Smile st?d tego w?a?nie brakuje w?ród tych 120 zdj??.
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sob Paź 13, 2007 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak wida? kolejny raz udowodnili?my(wszyscy) ?e jak si? chce to mo?na Very Happy Jako?? imprezy przesz?a moje i pewnie nie tylko oczekiwania. Exclamation Exclamation

By?o "ZajeFajnie" Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KrólBoul
Członek Komisji Rewizyjnej


Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 808
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sob Paź 13, 2007 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
By?o RE-WE-LA-CYJ-NIE !!!! Takiej atmosfery nie by?o na ?adnym weselu, na zadnej zabawie których chociazby z racji wieku troch? zaliczy?em. Mo?e w marcu zrobimy co? na rozpocz?cie sezonu ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sob Paź 13, 2007 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
KrólBoul napisał:
By?o RE-WE-LA-CYJ-NIE !!!! Takiej atmosfery nie by?o na ?adnym weselu, na zadnej zabawie których chociazby z racji wieku troch? zaliczy?em. Mo?e w marcu zrobimy co? na rozpocz?cie sezonu ?


Zabawa na rozpocz?cie sezonu jak najbardziej, ale po drodze s? jeszcze Andrzejki no i karnawa? Wink Jeden Andrzej w naszej grupie jest, mo?e znajd? si? jeszcze inni Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // Nie o kulach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group