Œremska Liga Petanque


Wa?niejsza I Liga??
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // II Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 7:38 pm    Temat postu: Wa?niejsza I Liga?? Odpowiedz z cytatem
O wy?szo?ci I ligi wiemy, o tym ?e graj? tam lepsi zawodnicy wiemy, o tym ?e lepiej wybijaj? dostawiaj? wiemy ,no i o ty ?e s? bardziej medialni te? wiemy--i nawet nie b?dziemy polemizowa?!!
Ale czy jest du?y problem dla organizatora po rozegranych wtorkowych meczach II ligi uzupe?ni? tabel?, skoro s? ju? wyniki to wklepa? w tabel? to ju? du?o czasu nie potrzeba!!!!Czy mo?e mamy wyczyta? wyniki ze zdj?? które te? ju? s?!!!
Wiem ?e nie wygrywaj? te dru?yny które powinny, ale skoro tak si? dziej? to tabela skoro nie we wtorek to ju? w ?rod? pó?nym wieczorem mo?na by?o by uzupe?ni?!!!!
O jakim? artykule nawet nie wspomn?!
Mecze I ligowe opisywane s? w tym samym dniu 20 minut po ich zako?czeniu, nawet je?li jeden jest rozgrywany 16-go drugi 17-go to maj? swój ?lad w tym samym dniu - a My II ligowcy ....???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Piotr
starszy gaduła


Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 397

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Hubert ! Daleko nam do I ligi , musimy mocno trenowa? aby dorówna? lepszym , nawet tym z ?rodkowych miejsc nie mówi?c o czo?ówce . Mo?e jak dostaniemy si? do ELITY bedziemy na piedestale
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Co? widz? Hubert, ?e dzi? relacji ani wyników pewnie nie b?dzie, ale ?eby ci? pocieszy? - I ligi te? nie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Stefan jest s?u?bowo wyjechany, gdzie? w Polsce.
Prosi? abym wys?a? mu wyniki wczorajszych i dzisiejszych meczy - co te? uczyni?em, przepisuj?c dok?adnie ca?e protoko?y.

Pewnie nie ma czasu.
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dzi?kujemy koledzy z I ligi ?e dzisiaj grali?cie bo przynajmniej mo?e to spowoduje ?e nasza tabela b?dzie zaaktualizowana!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Grze? napisał:
Prosi? abym wys?a? mu wyniki wczorajszych i dzisiejszych meczy


Jakby? tak tego maila do mnie pu?ci? przy okazji odbierania poczty Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jest nowy dzie? Czwartek rano mo?e w dniu dzisiejszym b?dzie uzupe?niona tabela II Ligi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 8:36 am    Temat postu: Re: Wa?niejsza I Liga?? Odpowiedz z cytatem
Hubert napisał:
O wy?szo?ci I ligi wiemy, o tym ?e graj? tam lepsi zawodnicy wiemy, o tym ?e lepiej wybijaj? dostawiaj? wiemy ,no i o ty ?e s? bardziej medialni te? wiemy--i nawet nie b?dziemy polemizowa?!!
Ale czy jest du?y problem dla organizatora po rozegranych wtorkowych meczach II ligi uzupe?ni? tabel?, skoro s? ju? wyniki to wklepa? w tabel? to ju? du?o czasu nie potrzeba!!!!Czy mo?e mamy wyczyta? wyniki ze zdj?? które te? ju? s?!!!
Wiem ?e nie wygrywaj? te dru?yny które powinny, ale skoro tak si? dziej? to tabela skoro nie we wtorek to ju? w ?rod? pó?nym wieczorem mo?na by?o by uzupe?ni?!!!!
O jakim? artykule nawet nie wspomn?!
Mecze I ligowe opisywane s? w tym samym dniu 20 minut po ich zako?czeniu, nawet je?li jeden jest rozgrywany 16-go drugi 17-go to maj? swój ?lad w tym samym dniu - a My II ligowcy ....???


Nie wiem czy to wa?ne, ale moja praca zawodowa nie ogranicza si? do pobytu w Sremie i okolicy. Zdarzaj? si? wypadki ?e musze wyjaecha? na 2-3 dni w Polsk?, co wi??e si? oczywi?cie z moimi obowi?zkami zawodowymi. Niestey nie sta? mnie na zakup(póki co) laptopa do celów prywatnych, a po 16 godzinach pracy to cz?owiekowi palcem w bucie si? nie chce kiwn??.Pewnie z wielu nas tak ma. Nad tabel? trzeba posiedzie? i spokojnie policzy?, a to dlatego ?eby? Hubert za chwil? nie musia? pisac ?e s? jakie? nieprawid?owo?ci. Je?eli to rozumies to dobrze, je?eli nie to wybacz ale niec na to nie poradz?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Stefan je?eli kto? rzuca si? na g??bok? wod? i chce prowadzi? rozgrywki samemu - tak si? to po tem ko?czy!
Nie pami?tam ?eby? co? mówi? przy wszystkich kapitanach ?e masz tak? prac? a nie inn?, i wszyscy b?d? musieli rozk?ada? Sobie boiska jak chc? zagra? mecz Ligowy, albo czeka? 2 dni za tabel?, lub gra? mecz 3-ch na 2-ch .
Nie prosz? Ci? o opszerny artyku?, bo na to ju? nie licz?, ale skoro Grzesiu wys?a? Tobie wszystkie wyniki, piszesz na forum- to chyba 20 minut na w ci?gu 48 godzin te? si?znajdzie na wype?nienie tabeli
Je?li masz mo?liwo?? odpisania na forum to uzupe?nienie tabeli to naprawd? jest chwila .


Ostatnio zmieniony przez Hubert dnia Czw Wrz 20, 2007 11:19 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Hubert napisał:
Stefan je?eli kto? rzuca si? na g??bok? wod? i chce prowadzi? rozgrywki samemu - tak si? to po tem ko?czy!
Nie pami?tam ?e by? co? mówi? przy wszystkich kapitanach ?e masz tak? prac? a nie inn?, i wszyscy b?d? musieli rozk?ada? Sobie boiska jak chc? zagra? mecz Ligowy, albo czeka? 2 dni za tabel?, lub gra? mecz 3-ch na 2-ch .
Nie prosz? Ci? o opszerny artyku?, bo na to ju? nie licz?, ale skoro Grzesiu wys?a? Tobie wszystkie wyniki, piszesz na forum- to chyba 20 minut na w ci?gu 48 godzin te? si?znajdzie, wype?nienie tabeli te? si? znajdzie.
Nie Masz Laptopa a odpisujesz na forum szybko dzia?a poczta Polska Smile


Jako? przez kilka miesi?cy nikt nie wspominal o zaleg?o?ciach z wprowadzeniam wyników na stronie internetowej. Prosz? mi wyja?ni? " tak si? to po tem ko?czy!" Kto wspomina? o fakcie konieczno?ci rozk?adania boisk na bulodromie, cz prowadzenie rozgrywek ma tak?e polega? na rozwijaniu i zwijaniu sznurków, mo?e powinienem tak?e szanownemu Panu podawa? kulki Question Question Wybacz, ale chyba przesadzasz Exclamation Exclamation

Moja praca zawodowa to nie Twój interes.

Skoro jeste? tak wszechwiedz?cy to zapraszam w przysz?ym sezonie do redagowania strony w zakresie uzupe?niania wyników, tworzenia tabel i pisanie newsów na stron?. Krytykowanie innych(mnie) wychodzi Ci bardzo dobrze. Gdyby? inaczj postrzega? pewne rzeczy to darowa? by? sobie krytyk? jak i obra?anie ludzi.

Przyznam ?e mia?em wiele sympati do Ciebie kiedy si? poznali?my, ale to si? zmieni?o i nie mam zamiaru tego ukrywa?. Zreszt? jak to kiedy? stwierdzi?e? "jestem cz?owiekiem bez honoru" wi?c b?d? uprzejmy z cz?owiekiem bez honoru si? nie zadawa?. Z takimi ludzmi pewnie si? lepiej nie przyja?ni?. Tak wi?c uprzejmie prosz? "zejd?" ze mnie. Znajd? sobie inny punkt zainteresowa? Exclamation Exclamation


Ostatnio zmieniony przez Stefan dnia Czw Wrz 20, 2007 11:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Stefan zawsze mówi?em to co my?l?, je?eli mam problem do kogo? to o tym pisze czy mówi?, a nie chowam g?ow? w piasek i staram si? nie widzie? problemu.
Masz racj? na tym zako?cze opisywanie problemów organizacyjnych, których Ty nie widzisz.

Mo?e "kto?" ma racj? mo?e nale?y wszystko bra? na spokój, by? dobrym dla wszystkich, tylko jak d?ugo mo?na. Przychodzi? we wtorki rzuci? swoje i?? do domu, nieudziela? si?, nie po?wi?ca? czasu, kasy. przychodzi? na gotowe.


P.S. Do noszenia kulek mam worek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Janusz
starszy gaduła


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 450
Skąd: ?KPP Buler

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Chcia?em nie?mia?o przypomnie?, ?e nasz? stron? odwiedzaj? go?cie z ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ups Smile
ju? si? zamykam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Janusz napisał:
Chcia?em nie?mia?o przypomnie?, ?e nasz? stron? odwiedzaj? go?cie z ca?ej Polski



Dok?adnie tak.
Hubert przecie? istniej taka opcja jak - "wiadomosci prywatne", mo?na tez zadzwoni? i zapyta? Stefana o powód dla którego artyku?y i wyniki si? opó?niaj?.
To juz nie chodzi o antyprzyja?nie - to si? ?le czyta!!!
Ludzie, z calej Polski i ca?ego ?wiata to czytaj? wi?c takiej zak?adanie postów wprowadza kolejny spór - a przecie? na zebraniu mówili?my, ?eby tego unika?.
Pewnie, ?e ?atwiej jest napisac ni? powiedziec to w prosto w oczy.
Wiele osób nie ma zamiaru tego, czytac ani s?ucha? - wyluzowa? Panowie i to natychmiast!!!!

?LP ma nas bawi? a nie wprowadza? podzia?y Smile
_________________
"Cz?owiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli si? z innymi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kuba mo?e masz racj?, tylko opó?nione wyniki to nie jest tylko mój problem. Ja swoj? tabel? ju?dawno mam zrobion? Smile
Chodzi o sam fakt.
Je?eli chodzi o dobr? zabawe to chyba nale?y raz w tygodniu powtarza? takie mecze jak wczoraj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // II Liga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group