Œremska Liga Petanque


XII seria-18.09.07
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // II Liga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 8:52 pm    Temat postu: XII seria-18.09.07 Odpowiedz z cytatem
Gra? kto? dzisiaj ? Cisza jaka? taka nietypowa Wink Chwali? si? tu zaraz Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Darku Odlewnia II nie gra?a mecze maj? prze?o?one.
Martwi mnie tylko postawa M?odych Gniewnych bo kolejny raz oddali mecz walkowerem- postawa nie FAIR.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Cisza jest, bo Stefan w Polsce gdzie? bywa Smile
Wys?a?em mu wyniki i pewnie jak da rad? to jeszcze dzisiaj co? napisze.

M?odym Gniewnym to ju? sie na pocz?tku rundy jesiennej gra? nie chcia?o, a? dziw, ?e si? nie wycofali.
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Je?eli ma kto? z Nimi kontakt mo?e niech wyja?ni? czy maj? zamiar czy ju? im si? odechcia?o gra?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kuba
prawie mu się usta nie zamykają


Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 625

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Hubert napisał:
Je?eli ma kto? z Nimi kontakt mo?e niech wyja?ni? czy maj? zamiar czy ju? im si? odechcia?o gra?


Ja dzi? przed przyjazdem na bulodrom oko?o godz. 18.00 widzia?em jak wychodzi? kolega Sz?apka (kapitan M?odych Gniewnych) z Biedronki z chipsami.
My?l?, ?e oni faktycznie nie maja zamiaru juz gra?. Ale najlepiej jak kto? si? z nimi skontaktuje.
_________________
"Cz?owiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli si? z innymi"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kontakt to maj? wszyscy Smile

My?l? jednak, ?e to Stefan musi z nimi porozmawia?: on ich po trosze wci?gn??. Teraz mi si? nawet przypomnia?o, ?e w zamian za umorzenie wpisowego mieli pomaga? w pracach spo?ecznych. Byli chyba dwa razy, ale nie jestem pewien.

Troch? by si? pracy wokó? bulodromów znalaz?o Twisted Evil
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nie mieli wpisowego i kule dostali za darmo!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Grze? napisał:
Kontakt to maj? wszyscy Smile

My?l? jednak, ?e to Stefan musi z nimi porozmawia?: on ich po trosze wci?gn??. Teraz mi si? nawet przypomnia?o, ?e w zamian za umorzenie wpisowego mieli pomaga? w pracach spo?ecznych. Byli chyba dwa razy, ale nie jestem pewien.

Troch? by si? pracy wokó? bulodromów znalaz?o Twisted Evil


Mia?em nadziej? ?enie b?d? musia? si? za nich wstydzi?, ale jak wida? pomyli?em si?. Jak tylko dowiem si? w czym jest problem nie omieszkam poinformowa? o stanie rzeczy Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
?wiat Jasia na pierwszym miejscu!
Gratulacje!

A jeszcze chwilk? temu byli?cie ni?ej. Co to by?o Stefan?
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Podzi?kujemy na koniec sezonu , mam nadziej? ze si? nic nie zmieni!!

Stefan ma?a poprawka jeszcze co do II LIGI zmie? kolejno?? Instal z B?ochami, te? jest b??d w I lidze Gaparda ze Wspólnym ?remem to chyba tyle Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stefan
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1671
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
To si? nazywa chochlik drukarski Wink By?y konsultacje i ma?a weryfikacja zgodna zreszt? z zapisem regulaminowym ?LP Very Happy Exclamation Jak by nie patrze? ?wiat Jasia na czele. Nie wiem tylko czy to dobrze dla Szymona, bo on si? o jaki? zak?ad dzisiaj przyjmowa? Exclamation Exclamation Very Happy

Dzi?kuj? za informacje.


Ostatnio zmieniony przez Stefan dnia Czw Wrz 20, 2007 9:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grześ
Prezes ŚKP


Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1481
Skąd: ?remski Klub Petanque

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Acha!
Teraz ju? wszystko jest OK?

Szymon chyba przegra?, ale jak go znam to nawet zainwestuje w dwie butelki... mleka Smile, bo przecie? si?gn?li pierwszego miejsca.
_________________
"Jestem optymist?. Nie s?dz?, by inna postawa mog?a by? w jakikolwiek sposób u?yteczna"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ale w tej II lidze to naprawd? macie rzadkie umiej?tno?ci Wink
Ja tam nie wiem czy ?wiat Jasia na czele?
Patrz? na tabel?:
kolumna 3 - spotka? rozegranych razem 206 i tyle samo powinno by? pkt. w kolumnie 4 - a jest ....212.
Dalej te? fajnie. Liczba zwyci?stw 106 i st? d pewnie 212 pkt, ale liczby przegranych to ju? ca?kiem nie wiem.
Raz to tylko 102... ale suma 0:2 i 1:2 to to 100 Question Question Question
Kto przegra? wi?cej ni? ma wpisane przyznawa? si? bo po ?apach... albo kto? ma za du?o wygranych Wink pewnie ?wiat Jasia Twisted Evil

W I lidze nieprawdi?owo?ci te? s?, chocia? zdecydowanie mniejsze Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hubert
jakby mógł to by gadał cały czas


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 997
Skąd: ?rem

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wyja?nij to wszystkim bo wiem o czym mówisz tylko dlatego ?e mi to t?umaczy?e? Smile




B??d jest w rozgrywanych meczach dru?yny IRMY rozgrywanych meczy maj? 19 wtym 12 przegranych i 9 wygranych co razem daje 21 meczy!!!
Naszcz??cie w I lidze te? s? bl?dy w druzynie MAR TRANS liczba zwyci?st i przegranych nie pokrywa si? z liczb?rozegranych meczy


Ostatnio zmieniony przez Hubert dnia Czw Wrz 20, 2007 9:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Darek
Sekretarz Zarządu ŚKP


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1103

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
patrz? teraz na tabel? - 2 ewidentne b??dy - zgodnie z regulaminem.
1. Mistrzowie przed ?wiatem, bo pierwsi maj? przy tej samej liczbie pkt. 14 a drudzy tylko 10 zwyci?stw 2:0.
2. B?och przed Instal - bo ci maj? 4 a tamci 1 wygran? 2:0.

Hubert - to nie wymaga t?umaczenia - to wymaga sprawdzania - a wsprawdzeniu pomaga cu? takiego jak excel - ?wietny program i dobrze dodaje w s?upku Very Happy
a to tylko na pocz?tek bo pozwala stwierdzi? ?e tabela jest z?a. Bezwgl?dna konieczno?? sprawdzenia protoko?ów - to ju? osobna bajka. Nie chc? kraka?, ale mo?e zdarzy? si?, ?e kogo? nies?usznie naci?gniemy... na karton mleka, za zwyci?stwo a pó?niej zabierzemy mu puchar bo by?a pomy?ka i postawi ... karton mleka Wink nowy zwyci?zca Very Happy
Stefan - nie poprawiaj - to jest dobra my?l - podoba mi si? taki misterny plan Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Śremskiego Klubu Petanque Strona Główna // II Liga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

boule v0.2 // Theme Created By: Obi
Powered by phpBB © 2007 phpBB Group